Powerlifting Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super turnir po murtva tqga

+11
Tqnata
Vasko
kondov
smile
kambon
ironbug
triboeca87
germaneca
sa6o88
bidona79
ka4ur2
15 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Super turnir po murtva tqga

Писане  ka4ur2 Вто Дек 21, 2010 9:53 am

Predizvikvam vsi4ki tqgadjii v Bulgariq v turnir koito da se provede po sistemata WILKS.Ideqta mi e 10 u4asnika ,kato vseki jelae6t da u4astva depozira 100 lv razpredelenieto na nagradnia fond predlagam da se napravi na principa 500,300 ,200lv kato namiraneto na sponsori 6te bude dopulnitelen bonus, tui kato pove4e ot u4asnicite 6te vzemat vuznagrajdenie.Predlagam to da se provede na 16 -17 april v Gorna Orqhovica vednaga sled kraq na republikanskoto za mladeji do 18 i do 23 godini ,taka 6te se doprinese i za uveli4avane na zritelite na samoto republikansko(organiztorite ot Gorna Orqhovica moge da pomislqt za maluk pari4en stimul tyi kato po tozi na4in 6te se garantira golqm zritelski interes Prosto otbelqzvam nqkoi imena Stoqn Andreev,Zdravko Serafimov,Stoqn Todor4ev,Evlogi Georgiev,Vasil Qn4ev Krum Krumov,Krasimir Kra4unov,Ivailo Hristov,Robert MIhailov,Hristo Hristov,Aleksandur Nikolov,Milen Hristov i vseki ,koito e suglasen s predizvikatelstvoto.Vsqkakvi gradivni predlojeniq i idei se priemat.Stiska li vi pi4ove???((:

ka4ur2

Брой мнения : 18
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Вто Дек 21, 2010 10:32 am

ideqta mnogo mi dopada i moje da me broite za u4qstie
a tova 4e moje vseki da u4qstva e super takmo shte se moje da premerqt sili i sastezateli ot drugi sportove. Very Happy
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  sa6o88 Вто Дек 21, 2010 6:17 pm

Одобрявам. Тягата не ми е силната страна, но ако съм във форма ще се пусна и аз. cheers
sa6o88
sa6o88
Admin

Брой мнения : 97
Join date : 29.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  germaneca Сря Дек 22, 2010 1:59 am

Ideqta e strahotna,opredeleno 6te bude kra4ka napred,ako se organizira podoben turnir.Interesno 6te stane,malko kato komar,mizata e 100 kinta,koito iska neka da vliza Very Happy

germaneca

Брой мнения : 8
Join date : 15.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  triboeca87 Сря Дек 22, 2010 7:41 am

Наистина ще стане интересен турнир.

triboeca87

Брой мнения : 6
Join date : 30.11.2010
Age : 36
Местожителство : Plovdiv

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  ironbug Сря Дек 22, 2010 9:48 am

germaneca написа: Ideqta e strahotna,opredeleno 6te bude kra4ka napred,ako se organizira podoben turnir.Interesno 6te stane,malko kato komar,mizata e 100 kinta,koito iska neka da vliza Very Happy

Ne malko a mnogo kato komar ! Very Happy Vliza6 sas 100 lv. i "igrae6" ...
ironbug
ironbug

Брой мнения : 3
Join date : 11.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Сря Дек 22, 2010 6:47 pm

ami naistina e komar no pak zalagash na sebesi i tuk idva momenta da vidim kolko triboici ima s golemi sarca Twisted Evil Very Happy
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  kambon Чет Дек 23, 2010 10:20 am

Predizvikvam Krasimir Kondov na turnira na murtwa tqga li4no..po Wilks..sre6tu 100lv zalog Very Happy
kambon
kambon

Брой мнения : 16
Join date : 21.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  germaneca Чет Дек 23, 2010 1:10 pm

Haide sega da vidim kakvi mneniq 6te dadete otnosno dali da bude s ekipirovka ili ne? Az li4no smqtam 4e 6te bude dobre da posledvame primera na rusnacite,koito v posledno vreme napraviha dva silni bezekipirovu4ni turnira-"Bitkata na 6ampionite " i "Worldlifting"-samo na bintove,purviqt ot koito be6e naistina zreli6ten s golemi tqgi ot strana na Belyaev,Koklyaev i Kostya, neveroqtna lejanka na Sarichev i o6te dosta silni izpulneniq."Worldlifting"-su6to.Razbira se tezi turniri bqha trun v o4ite na IPF i edna lo6a reklama za tqh,za6toto super elitni diga4i se vkliu4iha v edna razli4na iniciativa,a tova e lo6a reklama za biznesa s ekipirovka,no tova e druga tema. Kakvo mislite po vaprosa mom4eta?

germaneca

Брой мнения : 8
Join date : 15.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  ka4ur2 Чет Дек 23, 2010 5:55 pm

Zna4i iskam da pomolq vseki koito iska da u4astva naj kusno do kraq na fevruari da zaqvi tova.Izbrah si ve4e i strahoten vode6t,koito da predstavi s nqkolko dumi vseki edin ot u4astnicite ,a i da poka4i na visoko nivo emociite na superturnira.Spored men Dim o Benev _CACATA moje da svur6i strahotna rabota ,i tui kato prez septemvri 6te se provede bezekipirovu4en turnir po triboi"Kupa Bulgariq " mislq ,4e e nai uda4no s ogled na tova ,kakto i na po golqmoto show e nai uda4no toi da se provede s ekipirovka (koito se 4uvstva mn silen puk moje da izbira).

ka4ur2

Брой мнения : 18
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Нед Дек 26, 2010 12:30 pm

otnosno vodeshtiqt odobrqvam s dvete race predlojenieto za dimo
a za ekipirovkata az li4no shte vdigam bez Wink
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  ka4ur2 Нед Дек 26, 2010 3:27 pm

Az puk sus za6toto imam semeistvo za hranene,ama ako iskate ne se razkarvaite do Gorna az 6te vi kaja na kakuv adres da mi izpratite pari4kite simpatqgi dve tri mom4eta ,koito iskat da me sponsorirat (toest da u4astvat) ve4e se svurzaha s mene ta iskam da im spestq putnite razhodi .Igrata na nervi zapo4na GaAAzi machino.A mejdy dr Cacata s radost prie da vodi taka ,4e showto e garantirano Laughing Laughing Razz Razz Razz Very Happy Very Happy

ka4ur2

Брой мнения : 18
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  kambon Нед Дек 26, 2010 8:36 pm

Spored men,ne e igra na nervi...a mi miri6e na samohvalstvo,ka4ur2.!!..Noo..поживем,увидем..kakto kazvat rusnacite(respektivno Belqev i Malanishev)...sastezanie e vse pak..vsi4ko se slu4va.. Very Happy
kambon
kambon

Брой мнения : 16
Join date : 21.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  smile Нед Дек 26, 2010 11:54 pm

пазете се от Камбона , че е станал тягаджия да няма изненади Smile миналата седмица лично се уверих в нечовешката му мощ
smile
smile

Брой мнения : 1
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  ka4ur2 Пон Дек 27, 2010 3:43 am

Kamba vseki drug da mi go napi6e tova za samohvalstvoto ama to4no ti Smile ? A i koga po dqvolite 6te pokrie6 tolkova dulgo anonsiraniq ne4ove6ki normativ.Malko ostanahte horata v Bulgariq ,koito ne ste go pokrili,no i tova si e postigenie clown .Ne znam s kakvi o4i predizvikva6 Krasi mai samo za da razlaiva6 ku4etata ama "PIANISTA" 6e te pere kato ga6ti na duvar bounce

ka4ur2

Брой мнения : 18
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Пон Дек 27, 2010 7:12 am

ot parva raka imam info 4e "pianista" e mnogo qk zapo4nal e da darpa konvencionalno tqga vpro4em kakato nai silnite tqgadjii v bg Twisted Evil i kambata nqma da ima shqns da se biri s nego toi shte go pere qko cheers
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  kambon Пон Дек 27, 2010 2:36 pm

Ne znam za nai silnite tqgadjii v Bg kak duprat tqga Very Happy ...Ama evropeiskiq 6ampion za tazi godina na tqgaTodor Vasilev durpa"Sumo" Laughing a 6to se otnasq do "pianista"..toi o6te ne mi e otgovoril na predizvikatelstvoto..taa..ne znam..kolko e qk bounce
kambon
kambon

Брой мнения : 16
Join date : 21.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  sa6o88 Пон Дек 27, 2010 5:50 pm

Днес се чух с няколко от най-силните дърпачи в България. Говоря за Стоян Андреев, Жоро Манавски и Стоян Тодорчев. Тяхното предложение е следното:
1) Супер турнира по мъртва тяга да се проведе вместо след републиканското за младежи през април в Горна Оряховица, през май на републикото по вдигане от лег в София. Идеята им е че така ще може да се се събере повече публика и ще е по удобно на повечето участници.
2) Да се направят поне две категории, за да може най-тежките състезатели и най-леките да не са в едно класиране. Така ще има повече участници. Има много състезатели които не са изявени тягаджии като моя милост даречем или Бат Жоро, но имаме голямо желание да участваме.
Това е тяхното предложение което и аз подкрепям.
sa6o88
sa6o88
Admin

Брой мнения : 97
Join date : 29.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  sa6o88 Пон Дек 27, 2010 5:54 pm

Щях да забравя..........
Жоро Манавски предизвиква Ивайло Христов на турнира, като е готов да заложи 500лв, ако Ивайло му даде преднина от 30кг.
Заформя се интересен турнир Smile
sa6o88
sa6o88
Admin

Брой мнения : 97
Join date : 29.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Пон Дек 27, 2010 6:46 pm

vednaga priemam rakavicata na bat joro no neiskam da go nau4qvam ot treti lica ako naistina e erbap neka li4no da me predizvika Very Happy pak tukovish sam mu dal 40 kg Razz
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  germaneca Вто Дек 28, 2010 3:11 am

Ako naistina ambiciite sa da e super turnir,opredeleno trqbva da e v Sofia.Koi 6e go vidi tva sustezanie v Gorna.Jivo pile ne priparva da gleda tiq republikanski v Gorna i Haskovo,vapreki ,4e sporta se razviva i nivoto postoqnno se podobrqva.V Sofia be6e druga rabota,pone malko ot malko se subira6e narod i nqkoi ot perifernite kabelni medii Very Happy

germaneca

Брой мнения : 8
Join date : 15.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Вто Дек 28, 2010 7:00 am

germaneca написа:Ako naistina ambiciite sa da e super turnir,opredeleno trqbva da e v Sofia.Koi 6e go vidi tva sustezanie v Gorna.Jivo pile ne priparva da gleda tiq republikanski v Gorna i Haskovo,vapreki ,4e sporta se razviva i nivoto postoqnno se podobrqva.V Sofia be6e druga rabota,pone malko ot malko se subira6e narod i nqkoi ot perifernite kabelni medii Very Happy

ako trqbva da sam 4esten naistina ot kam publika v haskovo e golqma tragediq napravo se 4udq na horata ot tozi grad kak moje da sa tolkova nezainteresovani sledkato imat edin ot nai silnite i s nai mnogo sastezateli klub a dane govorim 4e edin ot nai-dobrite triboici na bg e ot tam Zdravko
no za gorna nemoga da se saglasq 4e nqma publika vinagi zalata e po4ti izpalnena ima natroenie a i organizatorite tam si znaqt rabotata kato cqlo sastezaniqta tam sa bili vinagi na nivo Very Happy
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  kondov Вто Дек 28, 2010 5:54 pm

kambon написа:Ne znam za nai silnite tqgadjii v Bg kak duprat tqga Very Happy ...Ama evropeiskiq 6ampion za tazi godina na tqgaTodor Vasilev durpa"Sumo" Laughing a 6to se otnasq do "pianista"..toi o6te ne mi e otgovoril na predizvikatelstvoto..taa..ne znam..kolko e qk bounce

kambon 6te ti priloja nomera na piqnista i 6te te peram qkooooo

kondov

Брой мнения : 2
Join date : 28.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  kambon Сря Дек 29, 2010 6:30 am

Prav si .Kondio!!!6te pere6 qko trikoto mi sled sastezanieto..!!! Very Happy Ama kato go turka6,Budi vnimatelen,da ne go skusa6..4e 6te mi trqbva i za navun. bounce
kambon
kambon

Брой мнения : 16
Join date : 21.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  Vasko Сря Дек 29, 2010 6:47 am

[quote="kambon"]Prav si .Kondio!!!6te pere6 qko trikoto mi sled sastezanieto..!!! Very Happy Ama kato go turka6,Budi vnimatelen,da ne go skusa6..4e 6te mi trqbva i za navun. bounceю

Камба, с какво мислиш да изцапаш трикото? Rolling Eyes
Vasko
Vasko

Брой мнения : 25
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите