Powerlifting Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super turnir po murtva tqga

+11
Tqnata
Vasko
kondov
smile
kambon
ironbug
triboeca87
germaneca
sa6o88
bidona79
ka4ur2
15 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  kondov Чет Дек 30, 2010 9:31 am

kambon написа:Prav si .Kondio!!!6te pere6 qko trikoto mi sled sastezanieto..!!! Very Happy Ama kato go turka6,Budi vnimatelen,da ne go skusa6..4e 6te mi trqbva i za navun. bounce

mi kato se usere6 kak nqma da e za prane.vsi4ki sme te vijdali kak predi sastezanie mn lae6 pak posle trikoto za prane Laughing podobre pokrii normativa i gledai da nqma gevreci i 4ak togava hodi se sastezavai 4e ot tolkova usiraniq ot tvoq strana nakraq trikoto nqma da stava za prane 6te bade vse edno da 4istim selski kenef Twisted Evil

kondov

Брой мнения : 2
Join date : 28.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  kambon Чет Дек 30, 2010 10:18 am

ufff..prizovavam Admina..da pomoli..za po priqten ton na diskusiite...Ili sekretarq na federaciqta da nakaje Kondio za nespotmensko povedenie..!!!!
kambon
kambon

Брой мнения : 16
Join date : 21.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  Vasko Чет Дек 30, 2010 11:10 am

[quote="kondov"]
kambon написа:Prav si .Kondio!!!6te pere6 qko trikoto mi sled sastezanieto..!!! Very Happy Ama kato go turka6,Budi vnimatelen,da ne go skusa6..4e 6te mi trqbva i za navun. bounce

mi kato se usere6 kak nqma da e za prane.vsi4ki sme te vijdali kak predi sastezanie mn lae6 pak posle trikoto za prane Laughing podobre pokrii normativa i gledai da nqma gevreci i 4ak togava hodi se sastezavai 4e ot tolkova usiraniq ot tvoq strana nakraq trikoto nqma da stava za prane 6te bade vse edno da 4istim selski kenef Twisted Evil [/quo

Развеселихте ме! Very Happy
Vasko
Vasko

Брой мнения : 25
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  ka4ur2 Чет Дек 30, 2010 5:26 pm

Zna4i az nqmqm absoliutno nikakvi pretencii v koe naseleno mqsto 6te se provede sustezanieto Sofiq ,Gela, Peru6tica ,Polski Trumbe6 ili Chepelare,daje ,ako se navie Joro Manafski toi da go administrira v Plovdiv mn po dobre za nas otkum organizaciq.Az moga da predloja zalata na NSA za6toto moje da razpolagame s neq neograni4eno,no ne mislq,4e e dobur izbor ,taka 4e otkum mqstoto na provejdane nqma nikakuv problem,su6to nqma nikakvo zna4enie kakuv 6te e losta (ivanko ,eleiko ,leoko )izberete go vie ,dori i da e mek nqma problem,edinstvenoto na koeto durjim oba4e e datata tui kato predlojenata ot vas e tri sedmici sled evropeiskoto po triboi i edna predi svetovnoto po leg i tui kato v IPF ima zavi6en kontrol na nepozvolenite sredstva ,a i sled takova golqmo sustezanie trudno se poddurja tolkova dulgo vurhova forma predlojih datata 16 April tui kato do neq ima 4meseca i polovina i taka vsi4ki 6te sme postaveni pri ravni usloviq.Taka nie pravim dva seriozni kompromisa i o4akvame ot vas razbirane za datata za da sutvorim edin naistina golqm superturnir kakuvto horata jelaqt otdavna da vidqt v Bulgariq.

ka4ur2

Брой мнения : 18
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  Tqnata Чет Дек 30, 2010 7:31 pm

Ako iskate razbirase vsi4ki edno predlojenie i ot Andreev,zada nqma edni dovolni edni nedovolni ot datata da go napravim v kraq na fevryari i taka da otkriem godinata,kato naistina vsi4ki 6te sme s izravneni vazmojnosti,za celta 6te go organiziram ako ob6tinata mi razre6i v mestnoto kino v chepelare,kato garantiram za publika i organizaciq a moje i sponsori,tova e moe predlojenie,kato nikoi nqma dase pritesnqva ot tova dase napune predi predstoq6ti sustezaniq.

Tqnata

Брой мнения : 8
Join date : 30.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  germaneca Пет Дек 31, 2010 3:27 am

Li4no men mnogo me kefi zalata na NSA, i mislq,4e e dosta podhodq6to mqsto da se zaformi tam turnira,zalata si ima izlu4vane i qka atmosfera.Pone moeto mnenie,e 4e mqstoto na podoben super turnir e v Sofia.

germaneca

Брой мнения : 8
Join date : 15.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  papa_bear Нед Яну 09, 2011 12:56 pm

sled dalgi maki i ogramotqwane se registrirah i az Very Happy az li4no mrazq gorna orqhowiza dwe sastezaniq pukam po dwe gumi Very Happy minalata godina otide e kartera Laughing no za 6outo sam tam,organizatora na turnira da kazwa mqstoto i datata i koi ima sarce i dupe 6te se podgotwi i 6te diga.....s ili bez ikipirowka towa be6e postaweno kato wapros,moito mnenie e 4e pri tqgata trikoto nemoje da ti dade kakto binta i fanelkata,no moje da te predpazi ot mn nejelatelni trawmi.drug e waprosa na sumoto li pomaga powe4e ili na konwikcionalnoto digane.pomislete da naprawim sastezanei po tqga kato digame i w dwata stila i sbora ot dwete dwijeniq 6te opredeli nai silniq tqgadjiq.4akam komentari

papa_bear

Брой мнения : 6
Join date : 09.01.2011

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  papa_bear Съб Яну 15, 2011 5:39 pm

kvo stava tqgdjiiiii posledno opredelihte li datata

papa_bear

Брой мнения : 6
Join date : 09.01.2011

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  germaneca Нед Яну 16, 2011 3:02 am

I az tva pitam,ama nikoi ni6to ne kazva.

germaneca

Брой мнения : 8
Join date : 15.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  boro7777777 Нед Яну 16, 2011 6:29 pm

За мене лично истинското вдигане е без екипировка,а и така би било най-равностойно,а и няма да има оправдания,че някой вадил повече кила от трикото!Колкото до предпазване,за тази работа има колани за кръста.
boro7777777
boro7777777

Брой мнения : 7
Join date : 30.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  ka4ur2 Пон Яну 17, 2011 8:38 am

datata e qsna 16ili 17 april Gorna orqhovica ,ako ima smqna na mestopolojenieto 6te vi yvedomq predvaritelno


ka4ur2

Брой мнения : 18
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Пет Яну 21, 2011 3:11 pm

papa_bear написа:kvo stava tqgdjiiiii posledno opredelihte li datata
tq datata e qsna ama neka da vidim osvem men i todor vasilev koi drug shte u4qstva 4e kato gledam mai ima mnogo tqgadjii ama na prikazki Twisted Evil
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  kambon Съб Яну 22, 2011 12:46 pm

,,Ima. razbira se...Az Very Happy ....moje bi i "pianista"..ako vse o6te ne e glutnal bastuna.!Smile)). bounce
kambon
kambon

Брой мнения : 16
Join date : 21.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  papa_bear Съб Яну 22, 2011 1:43 pm

6tom kambona e tam i az sam na liniq Very Happy ,dokolko znam andreev dade zadna,todor4ev se bori s travma ako e nared 6te u4astva, za dr neznam.

papa_bear

Брой мнения : 6
Join date : 09.01.2011

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Съб Яну 22, 2011 3:12 pm

papa_bear написа:6tom kambona e tam i az sam na liniq Very Happy ,dokolko znam andreev dade zadna,todor4ev se bori s travma ako e nared 6te u4astva, za dr neznam.
ha imah takiva samneniq za andreev trqbva qko dupe za da u4qstva
a kolkoto za todor4ev sajelqvam za trqbvmata mislq 4e toi e edin ot nai silnite maje v bg i shte e super ako uspee i u4qstva v turnira.za kambona nqma kakvo da kajq mislq 4e i mladehite do 18 v kat 53 shte go perqt Twisted Evil Very Happy
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  kambon Съб Яну 22, 2011 5:21 pm

Blagodarq ti...Bat Joro..!!!Smile)a 6to se otnasq za Bidon4o..estesveno ,4e nqma kakvo da kaje za men...Vreme e toi da trenira v Gorna banq..v klinikata za le4enie..na ortopedi4no bolni..!!! bounce
kambon
kambon

Брой мнения : 16
Join date : 21.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Съб Яну 22, 2011 5:41 pm

kambon написа: Blagodarq ti...Bat Joro..!!!Smile)a 6to se otnasq za Bidon4o..estesveno ,4e nqma kakvo da kaje za men...Vreme e toi da trenira v Gorna banq..v klinikata za le4enie..na ortopedi4no bolni..!!! bounce
hahaha koi go kazva 4oveka koito vse oshte se bori s normativa Razz
kamba tova mom4e koeto dovede da trenira toshko trenira ot 2 meseca a ve4e pravi po golqm triboi ot teb Razz Very Happy
i vse pak kamba evala ti si s mnogo po golqmo sarce ot mnogo drugi diga4i v bg cheers
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  Tqnata Пон Яну 24, 2011 1:44 pm

xaxa,andreev nee dal zadna,no na gorna 6te ostavi tqgajiite po wilks da se biqt,az togava 6te po4ivam,no 6te gledam da doida s Bat Joro i da vdigam,a vseki merakliq ako iska go kanq tazi i drygata ili po sledva6tata sedmica na dvyboi v 4epelare ili v plovdiv ako iska tam dase napunem na tqgata,vnimavaite 6te vi e trydno sega .......

Tqnata

Брой мнения : 8
Join date : 30.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Пон Яну 24, 2011 7:35 pm

Tqnata написа:xaxa,andreev nee dal zadna,no na gorna 6te ostavi tqgajiite po wilks da se biqt,az togava 6te po4ivam,no 6te gledam da doida s Bat Joro i da vdigam,a vseki merakliq ako iska go kanq tazi i drygata ili po sledva6tata sedmica na dvyboi v 4epelare ili v plovdiv ako iska tam dase napunem na tqgata,vnimavaite 6te vi e trydno sega .......
andreev neznam kak trqbva da ti se molim ve4e za da se sastezavash s nas ve4e treto sastezanie otkazvash se s nqkakvi izvineniq parvo sa6o te pokani na turnira v bqla slatina otkaza dale4 ti bil posle az te pokanih na republikanskoto da napravim sastezanie sega v gorna pak otkazvash nqmalo da si bil vav forma e da te pitam koga shte si i koga i kade nqma da ti e dale4 i ako ima mqsto i tejesti koito sa po leki za vdigane za teb moje tam da iskash da se sastezavame Twisted Evil
ili pak si golqm diga4 i trqbva koito iska da organizira sastezanie da te pita teb kade i koga da bade i s kakav lost ako trqbva taka shte napravim samo i samo da moje da te vidim na jivo cheers
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Пон Яну 24, 2011 7:41 pm

tqna sajelqvam ako sam bil malko po grub no taka izliza kato poglednesh faktite
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  Tqnata Пон Яну 24, 2011 7:54 pm

xexe sladur,ako 4ete6 po gore mislq 4e sam pisal koga,zatova pisax v plovdiv za6toto ima korav lost eleiko,s koito ti vdiga6,ako jelae6 sled 10 dni mi idva ot angliq lost i 6 50ki,kakto jelae6,vijdam 4e si se xvanal s men za tqga da vdigame,i az neznam za6to,no ako iska6 tam i na dvamata ni e po ravno rastoqnieto ti ot sofiq az ot tyka ,4as i malko e putq,izberi si data do kraq na fevfyari i kaji,6teti predostavq vazmojnosta da vdigam s teb,a za gorna sam tam i 6te vdigam,no nqma dase sustezavam s nikoi.

Tqnata

Брой мнения : 8
Join date : 30.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  Tqnata Пон Яну 24, 2011 8:00 pm

i da ti kaja izob6to nesi gryb,naprotiv taka me motivira6 i kara6 dase ponapuvam i da treniram po dobre,a za sblusak to se vijda 4e skoro 6te ima

Tqnata

Брой мнения : 8
Join date : 30.12.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  bidona79 Съб Яну 29, 2011 11:10 am

Tqnata написа:i da ti kaja izob6to nesi gryb,naprotiv taka me motivira6 i kara6 dase ponapuvam i da treniram po dobre,a za sblusak to se vijda 4e skoro 6te ima
nadqvam se pone manavski dane se e otkazal mai snego i toshko shte se napanem
ot tolkovaaaaaaa mnogo tqgadjiii Very Happy
daje 4uvam 4e shte ima i demonstracii na tirnira na djoni sport ami neka tezi demonstranti da demonstrirat i v gorna
bidona79
bidona79

Брой мнения : 41
Join date : 30.11.2010
Местожителство : софия

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  Vasko Съб Яну 29, 2011 4:07 pm

Мисля, че всеки състезател било то тягаджия легаджия или пък трибоец може сам да избира къде да се състезава, без значение на кой турнир ще прави демонстрация или в коя федерация ще участва. Това, че някой не искат да участват на този турнир по тяга не ги прави по лоши състезатели виждал съм много от тези състезатели, които не искат да участват на този турнир да доказват способностите си на престижни международни първенства със стриктни правила, допинг контрол и също много силна конкуренция (може би не чак толкова силна колкото ще бъде на този турнир Smile ) Така, че пожелавам успех в подготовката на учасниците и апелирам за по-малко злоба осевн, ако идеята на турнира не е това...
Vasko
Vasko

Брой мнения : 25
Join date : 30.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  sa6o88 Съб Яну 29, 2011 4:34 pm

Всички се борим за СВЕТОВЕН МИР!!!
Peace!!! cheers cheers cheers












....88!!! Wink
sa6o88
sa6o88
Admin

Брой мнения : 97
Join date : 29.11.2010

Върнете се в началото Go down

Super turnir po murtva tqga - Page 2 Empty Re: Super turnir po murtva tqga

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите